O nas

O Hotelu

Sala weselna, pokoje, usługi hotelowe, organizacje imprez.
„Villa Szamocin” znajduje się w zielonej części warszawskiej Białołęki w odległości 18km od centrum Warszawy. Dojazd nowo otwartym mostem został skrócony do kilkunastu minut jazdy szeroką, dwupasmową drogą. W nowym, komfortowym budynku oferujemy wypoczynek dla naszych gości, organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, imprezy firmowe, szkoleniowe oraz inne dopasowane do potrzeb naszych klientów. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat działania w branży hotelowej, zapewni właściwą obsługę i traktowanie przez nas odwiedzających. Spotkania szkoleniowe czy integracyjne, mogą mieć charakter zamknięty.

Sala weselna
To obszerne pomieszczenie mogące pomieścić do 200 osób. Wspaniale nagłośnione, wyposażone w odpowiednie oświetlenie. W dowolnej chwili i bardzo szybko, może zamienić się w salę konferencyjną lub bankietową z pełnym wyposażeniem.

Pokoje

Oferujemy noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach.

Organizacje imprez
W okresie wiosenno-letnim do dyspozycji oddajemy piękny, wspaniale utrzymany ogród, gdzie mogą odbywać się grille, ogniska. Zapewniamy pełne wyżywienie, występy artystyczne, całość może uwiecznić zawodowy fotograf-operator filmowy.

Zadowolenie i częste powroty w nasze progi naszych dotychczasowych klientów, niech będą wystarczającą rekomendacją.

Parking
Bezpłatny zamknięty parking dla Gości.